NOVADIVA BLOG

Krása jednoduchosti

  V naší tvorbě je pro nás důležité udržovat bdělost při vzniku nových kousků/produktů.  Naplňuje nás vytvářet věci z širšího úhlu pohledu.

 

 

 Vytváříme produkty sycené radostí, láskou, zodpovědností. Tímto přístupem nacházíme v tvorbě opravdovost. S každým návrhem se tak rozvíjíme a posouváme. Tak například naše tričko NUL, je velmi jednoduché a prosté a to je na něm krásné. Konstrukce střihu navazuje na tradiční střihy našich předků, kteří vytvářeli věci jednoduše a účelně, neboť znali skutečnou hodnotu věcí a své práce. 

 

 

V tomto produktu se dokonale snoubí několik hledisek ( s nimiž by měl, dnes "designer", z našeho pohledu vždy pracovat). V základu je to u nás čistý záměr. Dále velký podíl na výsledek odhaluje výběr materiálu, v tomto případě přírodní > obnovitelný > skvělých vlastností = len, jehož vlastnosti popisujeme podrobněji i na našich stránkách. 

 

 

 

 

 

Jednoduchým tvarem respektujeme materiál a dáváme mu tak svobodu projevit se ve své kráse, kterou samotné lněné plátno již v sobě má od utkání. Způsob a proces výroby při níž je odpad redukován téměř na nulu. /Odstřihává se pouze proužek kolem otvoru na hlavu a tzv. technologický okraj tkaného plátna./ nás naplňuje celistvostí. Plátno je pak zpracováno člověkem, jemuž je řemeslo především radostí a životní náplní. A Tuto živou energii chceme s vámi sdílet skrze naše produkty.

 

 

 Na našem e-shopu najdete variantu jak pro pány tak i pro dámy

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Archiv
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2016 by novadiva

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

michala@novadiva.cz

00420608932713

Czech republic

Péče o zákazníky/ Customer Care
Obchody/Stores:
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now