udržitelná móda, udržitelný design, novadiva, sustainable fashion, sustainable design, bio látky, lokální móda, jednoduchost, férový obchod, fair-trade, férová móda, přírodní materiály, oděvy z přírodních materiálů

VLNA

zpět

Ovčí vlna

patří mezi nejstarší textilní materiály, zejména v chladnějších oblastech. V ČR se pro výrobu klasických textiliích domácí vlna z důvodu nízké a nerovnoměrné kvality téměř nevyužívá, z tohoto důvodu při výrobě našich produktů jdeme za hranice a používáme tu nejkvalitnější vlnu.

 

Shetlandská ovčí vlna

je velmi měkká a příjemná na nošení. Shetlandská vlna má nádhernou paletu vzorů a barev, vhodným výběrem barevného rouna, může být vyrobena řada přirozeně barevných přízí, čímž se eliminuje následná potřeba barvení. Právě pro tyto jedinečné vlastnosti zařadila Novadiva   jemný typ tvídů (skotských vlněných látek), která je vhodná pro ty z vás, kteří milují nadčasový styl ve spojení s poctivými přírodními materiály.

 

Vlna Merino

je hedvábně jemná vlna, pocházející z horských ovcí žijících původně ve Španělsku. Má skvělé izolační vlastnosti a je prodyšná, poskytuje pohodlí a měkkost. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimaktickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí a splňuje tak i ty nejnáročnější nároky na funkčnost.

 

© 2016 by novadiva

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

michala@novadiva.cz

00420608932713

Czech republic

Péče o zákazníky/ Customer Care
Obchody/Stores:
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now